Montaż boczników

Szczególnie polecane w zakładach produkcyjnych, zapewniające stabilny stan oleju.
Boczniki dobierane są pod katem pojemności i charakterystyki pracy układu, mogą również zostać zaprojektowane według indywidualnych potrzeb klienta.

Montaż boczników i outsourcing olejowy.

Ad Moto  w ramach swoich usług oferuje montaż filtrów bypass oraz outsourcing olejowy. Jest to idealne rozwiązanie dla przemysłu i maszyn budowlanych, pozwalające na stałą filtrację oleju bez konieczności podłączania mobilnej maszyny. Filtry posiadają niewielkie gabaryty dzięki czemu, nie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu maszyn na których są zamontowane.

Na czym polega outsourcing olejowy ?

Outsourcing olejowy to długoterminowy wynajem filtra z montażem, okresowe badanie czystości oraz wymiana wkładów filtracyjnych.

Dzięki outosurcingowi nie ma potrzeby inwestować w sprzęt filtracyjny. Wystarczy wybrać korzystną opcję outsourcingu olejowego i oszczędzać od dziś na:

  • kosztownych remontach
  • kłopotliwych przestojach
  • zbędnych wymianach oleju

Nadzór nad stanem oleju zapewnią okresowe badania.

W praktyce, instalujemy dodatkowy filtr na maszynie, co kwartał badamy czystości oleju w układzie i wymieniamy wkład filtracyjny w każdym filtrze. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z badaniem oleju czy nowym wkładem filtracyjnym.

Koszt montażu i outsorcingu uzależniony jest od ilości filtrów oraz odległości ( koszty dojazdu ).

Filtry by-pass / boczniki do montażu na maszynach i urządzeniach

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość, skorzystaj z czatu (prawy dolny róg). Jesteśmy do twojej dyspozycji