Napisz do Nas biuro@filtracjaoleju.pl
Zadzwoń do Nas
Nie czekaj na awarię !
+48 604 580 907
logo-ue
sliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslider

Nie przepłacaj za odpady

Nasze agregaty dzięki technologii mikrofiltracji pozwalają wydłużyć żywotność olejów i chłodziw. Dzięki temu nie powstają odpady a Ty nie płacisz za ich utylizację.

Chroń środowisko

Zmniejszamy ilość powstających odpadów, udoskonalamy procesy produkcyjne pod kątem oszczędności. Dzięki zastosowaniu stacji filtracyjnych zasoby zawracane są do procesu.

Śpij spokojnie

Filtracja w systemach by-pass pozwala uzyskać stabilną czystość układu. Takie rozwiązanie znacząco zmniejsza awaryjność maszyn co daje spokojny sen służbom utrzymania ruchu.

Zbadaj swój olej

Monitoring oleju można porównać do badania krwi. Otrzymujemy informację nie tylko na temat oleju, jego zużycia, ale przede wszystkim na temat systemu w którym pracuje.

Zarabiaj z nam od dziś

Nasze rozwiązania pozwalają oszczędzać w kilku aspektach. Po pierwsze zarabiasz na braku przestojów i remontów, po drugie na wytwarzaniu i utylizacji odpadów a wreszcie oszczędzasz na zakupie nowego oleju 50% lub więcej.

Zamów serwis

Zleć serwis na zewnątrz i już dziś zacznij korzystać z benefitów. Realizujemy kompleksową obsługę od badania, przez filtrację oleju po zagospodarowanie odpadu. Świadczymy serwis awaryjny jak i stałe umowy outsourcingu.

Wybierz swój sprzęt

Budujemy agregaty filtracyjne od małych do dużych. W naszej gamie znajdują się również specjalistyczne wirówki, dehydratory jak i maszyny dedykowane pod klienta.

Wynajmij i przetestuj

Możesz cieszyć się szeroką gamą rozwiązań filtracyjnych nawet bez kupowania. Możesz wynająć agregat filtracyjny i oczyszczać olej już dziś.

Nie martw się jeśli masz nietypowy odpad

Podejmujemy nawet trudne tematy. Dzięki działaniom badawczo rozwojowym poszukamy rozwiązań żeby zamienić odpad w surowiec. Celem jest ochrona środowiska i zmniejszanie ilości odpadów.

Sprawdź nas

Oferujemy szereg rozwiązań filtracyjnych od magnesów, przez agregaty filtracyjne, dehydratory, złoża adsorbcyjne wirówki czy centralne systemy filtracji. Nasze rozwiązania sprawdzają się w branżach: maszyn budowlanych, wtryskarek, automotive, kopalniach, hutach, lotnictwie, energetyce, wojsku, kolejnictwie, petrochemii i wielu innych.

box

Mikrofiltracja = oszczędność

Zacznij oszczędzać już dziś ! Dobierzemy najlepsze rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb, Pomożemy uniknąć Ci

READ MORE
box

Regeneracja oleju

Regeneracja oleju transformatorowego to usługa prowadzona na pracującym lub wyłączonym transformatorze pozwalająca osuszyć olej i

READ MORE
box

Uruchamianie turbozespołów

W ramach tej usługi doczyszczamy nowy olej za pomocą filtrów 1 mikronowych. Następnie wykonujemy płukanie

READ MORE
welcome

Dlaczego my ?

Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy dzięki zdobytemu doświadczeniu są w stanie rozwiązać większość problemów związanych z gospodarką olejową. Ponad 80% awarii w urządzeniach spowodowane jest zanieczyszczeniami występującymi w oleju, dlatego tak ważne jest dbanie o jego czystość. Serwis olejowy, agregaty filtracyjne, badania laboratoryjne, pomiary czystości - to wszystko narzędzia niezbędne do pielęgnacji olejów. Wszystko to, znajdziesz w Ad Moto.

  • Doświadczenie
  • Wiedza
  • Umiejętności
  • Zaplecze sprzętowe
  • Elastyczność
  • Pasja